Popis služby

Co je to Stavební asistent?

Jedná se o zcela novou službu společnosti ČESKÝ INTERNET s.r.o., která má pomáhat návštěvníkům serverů ČESKÉSTAVBY.cz a ČESKÉREALITY.cz v orientaci v nabídce pozemků, stavebních firem a katalogu projektů rodinných domů.


Službu poskytujeme zdarma jako podporu našich návštěvníků, zjišťujeme zpětnou vazbu a spokojenost zákazníků. Celá služba se skládá z několika částí.


1. výběr pozemku (nemovitosti)

Jelikož se na trhu s nemovitostmi pohybujeme již 20 let, spolupracujeme s více jak 1000 realitních kanceláří a v nabídce máme téměř 100.000 nemovitostí, dokážeme Vám doporučit způsob (jak vyhledávat) a nástroje (e-mailový hlídač novinek), jak na základě požadavků vybrat z naší databáze vhodné pozemky pro stavbu rodinného domu. U každé nemovitosti získáte kontakt na příslušného makléře či realitní kancelář. U každé nemovitosti je nutné si vše překontrolovat, zda-li parametry sedí se skutečností a zda-li je podle územního plánu na nemovitosti možné stavbu v požadovaném rozsahu uskutečnit. Pro prohlídky nemovitostí zasíláme našim návštěvníkům několik tipů, na které by se měli zaměřit (orientace pozemku, existence inženýrských sítí, počet sousedů, světová strana příjezdu na pozemek, příjezdová cesta, územní plán, tvar pozemku, místní regulativy, vlastnosti půdy a další)


2. zajištění hypotéky

Naše dceřiná společnost Centrála hypoték s.r.o., popřípadě prověření partneři, zajišťují kompletní služby pro naše návštěvníky, kteří potřebují pomoci se zajištěním hypotéky na nově pořizovanou nemovitost. Spolupracujeme se všemi bankami a známe všechny jejich produkty a aktuální sazby. Dokážeme tedy vybrat nejvhodnější formu úvěru pro Váš konkrétní případ. Umíme zajistit hypotéku také podnikatelům na základě daňového přiznání k DPH.


3. vyhledání vhodného projektu rodinného domu

V naší databázi evidujeme stovky až tisíce projektů rodinných domů, včetně jejich detailních popisů (konstrukce, počet podlaží, tvar, plochy, energetická náročnost, charakter domu, střechy aj.). Na základě Vašich požadavků umíme z těchto domů vybrat ty nejvhodnější a zaslat e-mailem k prohlédnutí. Na vyžádání pak u vybraných domů zašleme možnost získání dalších informací od dodavatele, včetně ceny projektu, popřípadě ceny celé realizace včetně termínů možné stavby. Vybraní partneři dokáží zajistit také geodetické vytyčení domu na pozemek, zajištění dokumentace pro stavební povolení, územní řízení či ohlášení stavby.


4. vyhledání stavební firmy

Jelikož na našem serveru ČESKÉSTAVBY.cz spolupracujeme s několika tisíci firem z oboru stavby a bydlení, dokážeme z nich vybrat ty, které by případě vybraný dům dokázaly na vybraném místě v České republice realizovat. Rozpošleme za Vás poptávky s údaji z projektu a budeme komunikovat s jednotlivými firmami. Vybrané cenové nabídky Vám pak zašleme k posouzení. Finální výběr je samozřejmě na Vás.


Cena za službu

Služby společnosti ČESKÝ INTERNET s.r.o. provádíme ve výše uvedených bodech (Stavební asistent) pro naše návštěvníky zcela zdarma.
Finanční vyrovnání s dodavateli projektů či stavebními firmami jsou vždy mezi zájemcem a danou firmou na základě oboustranné dohody.
ČESKÝ INTERNET s.r.o. má s dodavateli a partnery uzavřenou dohodu o propagaci, za kterou dodavatelé a partneři hradí poplatky dle ceníku za inzerci.